Pro vás

S čím pomůžeme?

Ať už potřebujete zjistit, jaká je vaše firemní iDeNtitA, rozvíjet potenciál svých lidí nebo vytvořit uvěřitelnou značku zaměstnavatele, podáme vám pomocnou ruku.

Jak to děláme?

Koncepčně a strategicky propojujeme oblast HR (Human Relations) s marketingem a pozitivní psychologií. Než se s námi rozhodnete SPOLUpracovat v jakékoliv oblasti, chceme vás co nejlépe poznat.

VHSka

VIZE – HODNOTY – STRATEGIE Strategie značky zaměstnavatele

K uvěřitelné a silné značce zaměstnavatele vede dlouhodobá a systematická práce. Nevznikne sama přes noc. Prvním krokem je pojmenovat vaše VIZE, HODNOTY a STRATEGIE. Půjdeme s vámi bok po boku, nastavíme vám zrcadlo a společně budeme hledat odpovědi na otázky spojené s vaší firemní kulturou.

SILNÉ STRÁNKY

Pozitivní psychologie, silné stránky
a management 3.0 v human relations

Vaše firma může být plná úspěšných, motivovaných a spokojených lidí. Jak je to možné? Silné stránky jsou skvělý nástroj pro rozvoj jedinečných talentů jednotlivců, pro nastavení efektivity a workflow týmu, pro práci manažerů nebo pro mezilidské vztahy celé vaší firmy. Odhalíme vám principy pozitivní psychologie a managementu 3.0, zjistíte, proč má smysl podporovat flow a vnitřní motivaci u vašich lidí.

BE-DNA
HR PARTNERING

Procesy a strategie v human relations

Pod pojmem HR rozumíme spíše lidské vztahy (human relations) než lidské zdroje (human resources) a z toho vychází i naše HR partnerská spolupráce. V každém případě jde o komplexní přístup podle vašich aktuálních potřeb. Je jen na vás, jak dlouhé, úzké a hluboké naše PARTNERSTVÍ bude. Vždy vám předáme maximum našich zkušeností a téměř vždy do SPOLUpráce dáváme celé své srdce.

DIGITÁLNÍ
HR MARKETING

Komunikační strategie značky zaměstnavatele

Čekáte až si ideální kandidáti budou u vás podávat dveře? Tak to v době nízké nezaměstnanosti nefunguje. Začněte s aktivním a kreativním přístupem, který zajímavé lidi přivede k vám.
Podíváme se spolu na správné používání sociálních sítí pro potřeby značky zaměstnavatele, dáme vzniknout vašim novým kariérním stránkám nebo omladíme ty, které již máte. Digitální HR marketing není jaderná fyzika, bude vás časem bavit čím dál víc.

DŮVĚRU UŽ NÁM SVĚŘILI:

Orange SK
LIDL
UNIPROG
TISR
Centrum Paraple
Ataccama
Future Sales
ProEnvi
Anasoft
CGM
Greiner
Dr.Max
GreenGo
Freshlabels
“Vyzvali jsme holky
z BE-DNA, aby nám pomohly s nastavením způsobu tvoření obsahu, který bude mít za cíl budovat Freshlabels jako značku zaměstnavatele.”
Jakub Veselský
CEO
Komix
"Díky externí spolupráci jsme získali spoustu pozitivního know-how i pomocnou ruku a v rámci HR jsme implementovali několik nových projektů."
Petra Spáčilová
HR Manager
Sales house
“S dámami z BE-DNA sme si sadli aj ľudsky. Spontánne sme im otvorili dvere aj do našej internej "kuchyne".
Hana Fábry
majitelka
Promo House
“So spoločnosťou BE-DNA sme začali spolupracovať pri nábore pracovných pozícií pre našeho klienta v júni 2019. Strategicky a exekutívne sme splnili stanovený cieľ.”
Juraj Fábry
majitel
RedBull
“Margaret vnímám ako business partnera za hranicou HR a trochu žiarlím, že už nebude len súčasťou spoločnosti Red Bull.”
Ján Šaulič
Generální manažer CZ/SK
Refresher
“Za relatívne krátku dobu vidíme zlepšenia - či už u jednotlivcov alebo na úrovni celej firmy.”
Gábor Boros
CEO CZ/SK
Synergie
“S BE-DNA to bolo iné, autentické, uprimné bez zbytočných slubov a moderných slov.”
Martina Bourloton
výkonná ředitelka CZ
Life is porno
“So spoluprácou sme extrémne spokojní a BE-DNA bude aj nadalej nahradzať HR oddelenie, ktoré interne nemame.”
Martin Hrnčiar
spolumajitel

Kontaktujte nás