Príbeh klienta - VHSka

Referencia

“S Margaret spolupracujeme již od konce roku 2018. Prvním kick-offem byl workshop silných stránek pro hlavní a střední management společnosti. Navázali jsme společně pojmenováním „DNA“ Komixu a vytyčení cílů v oblasti HR. Díky externí spolupráci jsme získali spoustu pozitivního know-how i pomocnou ruku a v rámci HR jsme implementovali několik nových projektů.”

Petra Spáčilová, HR Manager

Klient

KOMIX je softvérová spoločnosť, ktorá sa zameriava na svet technológií, umelej inteligencie a dát. Ich produkty pomáhajú automatizovať IT informačné systémy, generujú real-time datové analytiky a integrujú rozdielne produkčné systémy do funčných celkov. Medzi ich klientov patria české štátne inštitúcie, Linde, Škoda Auto, Zenit, Zentiva a ďalší.

Zadanie

KOMIX sa rovnako ako väčšina IT firiem v česko-slovensko regióne (a obzvlášť v Prahe) stretáva s výzvou na obsadenie technických a vývojarských pozícií. Cieľom spolupráce bolo skrz VHS analýzu nastaviť HR marketingovú stratégiu a stabilizovať značku zamestnávateľa na trhu práce a v online prostredí.

Naša práca

Výsledok

Kontaktujte nás