PŘÍBĚH KLIENTA - SILNÉ STRÁNKY

Reference

“Pro technologicky či inženýrsky orientovanou firmu může být obtížné nějakým věrohodným způsobem otevírat “měkká” témata. Otevírat je takovým způsobem, aby to působilo uvěřitelně a ne jen jako další manažerský výmysl. My jsme to zkusili přes téma silných stránek a zafungovalo to. Margaret je výborná facilitátorka, lidé odcházeli z workshopů a najednou lépe chápali, v čem je jejich hodnota pro tým a čím naopak přispívají jejich kolegyně a kolegové. Je to výborný nástroj a rozhodně dobrá cesta, jak zlepšit spolupráci a vzájemné pochopení v týmech.”

Tomáš Rutrle, generální ředitel

Klient

KOMIX je softwarová společnost, která se zaměřuje na svět technologií, umělé inteligence a dat. Jejich projekty pomáhají automatizovat IT informační systémy, generují real-time datové analytiky a integrují rozdílné produkční systémy do funkčních celků. Mezi jejich klienty patří české státní instituce, Linde, Škoda Auto, Zenit, Zentiva a další.

Zadání

Komix je přirozeně se učící firmou. Vstoupili jsme do prostředí, kde bylo přirozené rozvíjet se v oblastech svých talentů. Naší úlohou bylo přinést growth mindset systém. Systém, který sjednotí všechny HR procesy, přinese lidem komplexní podporu v oblasti rozvoje, propojí vzdělávání, zkušenosti, talent a sjednotí proces vedení lidí.

Naše práce

  1. V první fázi uskutečňujeme workshopy, kde se jednotlivci seznámí se svými silnými stránkami, včetně jejich interpretace. 70% času je věnováno silným stránkám, 30% stránkám slabým.
  2. Ve druhé fázi se zaměřujeme na týmy. Vysvětlujeme, jak může začít tým lépe spolupracovat, lépe si porozumět, předcházet konfliktům a tahat za jeden provaz.
  3. Ve třetí fázi učíme manažery jak s pozitivní psychologií mohou pracovat při vedení lidí.

Výsledek

Kontaktujte nás