PŘÍBĚH KLIENTA
BE-DNA HR PARTNERING

Reference

“So spoločnosťou BE-DNA sme začali spolupracovať pri nábore pracovných pozícií pre našeho klienta v júni 2019. Strategicky a exekutívne sme splnili stanovený cieľ. S dámami z BE-DNA sme si sadli aj ľudsky. Spontánne sme im otvorili dvere aj do našej internej „kuchyne“. Sme malá, ale rýchlo sa rozvíjajúca agentúra, ktorá potrebovala pomôcť s nastavením vnútrofiremnej kultúry. Stratégia našej spoločnosti sú ľudia, ktorí pre nás pracujú. Chceme sa obklopovať ľuďmi s vášňou pre to, čo robíme. A tak aktuálne spolu s Margaret a Dominikou tvoríme princípy VHS značky zamestnávateľa a systém onboardingu nových kolegov.

Ďakujeme Margaret a Dominike pre ich osobnú angažovanosť a energiu, ktorú spolupráci dávajú.“

Juraj a Hana Fábry, majitelé

Klient

Sales House je rodinná firma, která funguje na trhu agenturního zaměstnávání již více než 25 let. Založili ji manželé, Juraj a Hana. V duchu rodiny firmu vedou a pracují i se svými zaměstnanci na bázi domluvy a hlubokých mezilidských vztahů.

Zadání

Společnost se stále rozrůstá a vznikla tedy potřeba nastavit vnitrofiremní kulturu, HR procesy, definovat značku zaměstnavatele, zapracovat na týmové spolupráci, komunikaci a práci manažerů se svými týmy.

Naše práce

Výsledek

Kontaktujte nás