PŘÍBĚH KLIENTA - VHSka

Reference

“S Margaret spolupracujeme již od konce roku 2018. Prvním kick-offem byl workshop silných stránek pro hlavní a střední management společnosti. Navázali jsme společně pojmenováním „DNA“ Komixu a vytyčení cílů v oblasti HR. Díky externí spolupráci jsme získali spoustu pozitivního know-how i pomocnou ruku a v rámci HR jsme implementovali několik nových projektů.”

Petra Spáčilová, HR Manager

Klient

KOMIX je softwarová společnost, která se zaměřuje na svět technologií, umělé inteligence a dat. Jejich projekty pomáhají automatizovat IT informační systémy, generují real-time datové analytiky a integrují rozdílné produkční systémy do funkčních celků. Mezi jejich klienty patří české státní instituce, Linde, Škoda Auto, Zenit, Zentiva a další.

Zadání

KOMIX se stejně jako většina IT firem v česko-slovenském regionu (a obzvláště v Praze) potýká s výzvou obsazení technických a vývojářských pozic. Cílem spolupráce bylo přes VHS analýzu nastavit HR marketingovou strategii a stabilizovat značku zaměstnavatele na trhu práce a v online prostředí.

Naše práce

Výsledek

Kontaktujte nás