Pre vás

S čím vieme pomôcť?

Či už potrebujete zistiť, aká je vaša firemná iDeNtitA, rozvíjať potenciál svojich ľudí alebo vytvoriť uveriteľnú značku zamestnávateľa, podáme vám pomocnú ruku.

Ako to robíme?

Koncepčne a strategicky prepájame oblasť HR (Human Relations) s marketingom a pozitívnou psychológiou. Pred tým, než sa s nami rozhodnete SPOLUpracovať v ktorejkoľvek oblasti, chceme vás čo najlepšie spoznať.

VHSka

VÍZIA - HODNOTY - STRATÉGIA Stratégia značky zamestnávateľa

K uveriteľnej a silnej značke zamestnávateľa vedie dlhodobá a systematická práca. Nevznikne sama cez noc. Provým krokom je pomenovať vaše VÍZIE, HODNOTY a STRATÉGIE. Pôjdeme s vami bok po boku, nastavíme vám zrkadlo a spoločne budeme hľadať odpovede na otázky spojené s vašou firemnou kultúrou.

SILNÉ STRÁNKY

Pozitívna psychológia, silné stránky a management 3.0 v human relations

Vaša firma môže byť plná úspešných, motivovaných a spokojných ľudí. Ako je to možné? Silné stránky sú skvelým nástrojom pre rozvoj jedinečných talentov jednotlivcov, pre nastavenie efektivity a workflow tímu, pre prácu manažérov alebo pre medziľudské vzťahy celej vašej firmy. Odhalíme vám princípy pozitívnej psychológie a managementu 3.0 a zistíte, prečo má zmysel podporovať flow a vnútornú motiváciu u vašich ľudí.

BE-DNA
HR PARTNERING

Procesy a stratégia v human relations

Pod pojmom HR rozumieme skôr ľudské vzťahy (human relations), než ľudské zdroje (human resources) a z toho vychádza aj naša HR partnerská spolupráca. V každom prípade ide o komplexný prístup podľa vašich aktuálnych potrieb. Je len na vás, aké dlhé, úzke a hlboké naše PARTNERSTVO bude. Vždy vám poskytneme maximum našich skúseností a takmer vždy do SPOLUpráce dávame celé svoje srdce.

DIGITÁLNY
HR MARKETING

Komunikačná stratégia značky zamestnávateľa

Čakáte na to, že si ideálni kandidáti budú u vás podávať kľučky? Tak to v dobe nízkej nezamestnanosti nefunguje. Začnite s aktívnym a kreatívnym prístupom, ktorý zaujímavých ľudí privedie k vám.
Pozrieme sa spolu na správne používanie sociálnych sietí pre potreby značky zamestnávateľa, dáme vzniknúť vašim novým kariérnym stránkam alebo omladíme tie, ktoré už máte. Digitálny HR marketing nie je jadrová fyzika, bude vás časom baviť čím ďalej tým viac.

DÔVERU UŽ NÁM ZVERILI:

Orange SK
LIDL
UNIPROG
TISR
Centrum Paraple
Ataccama
Future Sales
ProEnvi
Anasoft
CGM
Greiner
Dr.Max
GreenGo
Freshlabels
“Vyzvali jsme holky
z BE-DNA, aby nám pomohly s nastavením způsobu tvoření obsahu, který bude mít za cíl budovat Freshlabels jako značku zaměstnavatele.”
Jakub Veselský
CEO
Komix
"Díky externí spolupráci jsme získali spoustu pozitivního know-how i pomocnou ruku a v rámci HR jsme implementovali několik nových projektů."
Petra Spáčilová
HR Manager
Sales house
“S dámami z BE-DNA sme si sadli aj ľudsky. Spontánne sme im otvorili dvere aj do našej internej "kuchyne".
Hana Fábry
majitelka
Promo House
“So spoločnosťou BE-DNA sme začali spolupracovať pri nábore pracovných pozícií pre našeho klienta v júni 2019. Strategicky a exekutívne sme splnili stanovený cieľ.”
Juraj Fábry
majitel
RedBull
“Margaret vnímám ako business partnera za hranicou HR a trochu žiarlím, že už nebude len súčasťou spoločnosti Red Bull.”
Ján Šaulič
Generální manažer CZ/SK
Refresher
“Za relatívne krátku dobu vidíme zlepšenia - či už u jednotlivcov alebo na úrovni celej firmy.”
Gábor Boros
CEO CZ/SK
Synergie
“S BE-DNA to bolo iné, autentické, uprimné bez zbytočných slubov a moderných slov.”
Martina Bourloton
výkonná ředitelka CZ
Life is porno
“So spoluprácou sme extrémne spokojní a BE-DNA bude aj nadalej nahradzať HR oddelenie, ktoré interne nemame.”
Martin Hrnčiar
spolumajitel

Kontaktujte nás