iHRisko

Ako to tu funguje?

Jednoducho si vyber, čo ťa osloví. Čítaj, počúvaj, vzdelávaj sa a zdieľaj. Medzitým budeme tvoriť hravý obsah v ľudskej reči. O firmách, o ľuďoch, o HR, o marketingu a zo života. Dobre sa bav!

BLOG

Radi píšeme. Cez slová chceme sprostredkovať to, čo sme sa naučili a čo sme videli. Veríme, že zdieľaním skúsenosti a know-how sa navzájom inšpirujeme a posúvame ďalej.

PODCAST

Naša zvedavosť a túžba priblížiť životné príbehy ľudí nás priviedla k tomu, že sa o nich delíme v rozhovoroch. Voláme ich rozhovory bez hraníc – sú o živote a biznise, o mužskom i ženskom pohľade.

HUDBA

Svoj deň si nedokážeme predstaviť bez hudby. Vyskladali sme tak playlisty na rôzne príležitosti a rozhodli sa o nich podeliť. Sú do práce, na behanie, ale aj do sprchy.

VZDELÁVANIE

Na vzdělávacích workshopech vytváříme přátelské a bezpečné prostředí, ve kterém se všichni učí od všech. Otevíráme diskuze a spojujeme lidi napříč firmami. Školíme veřejně a tvoříme i tréninky na míru.

VIDEO

Často je lepšie raz vidieť, ako dvakrát počuť. Natáčame video rozhovory, záznamy z webinárov a vzdelávacie seriály. Pohodlne sa usaďte a užite si všetko v pohodlí online.

WIKI

Všetok BE-DNA obsah prehľadne na jednom mieste. Ak vás zaujíma konkrétnu tému, ktorému sa venujeme, vo WIKI ho nájdete roztriedené podľa kategórií.

KDE NÁS môžete stretnúť?

No data was found

Kontaktujte nás

Píšeme!

Vytváříme!

Čteme!

Školíme!

Nahráváme!

A o to všechno se s vámi rádi podělíme!
Získejte inspirativní obsah newsletteru
BEDNA PLNÁ MARKETINGU…