iHRisko

Ako to tu funguje?

Jednoducho si vyber, čo ťa osloví. Čítaj, počúvaj, vzdelávaj sa a zdieľaj. Medzitým budeme tvoriť hravý obsah v ľudskej reči. O firmách, o ľuďoch, o HR, o marketingu a zo života. Dobre sa bav!

BLOG

Radi píšeme. Cez slová chceme sprostredkovať to, čo sme sa naučili a čo sme videli. Veríme, že zdieľaním skúsenosti a know-how sa navzájom inšpirujeme a posúvame ďalej.

PODCAST

Naša zvedavosť a túžba priblížiť životné príbehy ľudí nás priviedla k tomu, že sa o nich delíme v rozhovoroch. Voláme ich rozhovory bez hraníc – sú o živote a biznise, o mužskom i ženskom pohľade.

HUDBA

Svoj deň si nedokážeme predstaviť bez hudby. Vyskladali sme tak playlisty na rôzne príležitosti a rozhodli sa o nich podeliť. Sú do práce, na behanie, ale aj do sprchy.

VZDELÁVANIE

Na vzdělávacích workshopech vytváříme přátelské a bezpečné prostředí, ve kterém se všichni učí od všech. Otevíráme diskuze a spojujeme lidi napříč firmami. Školíme veřejně a tvoříme i tréninky na míru.

VIDEO

Často je lepšie raz vidieť, ako dvakrát počuť. Natáčame video rozhovory, záznamy z webinárov a vzdelávacie seriály. Pohodlne sa usaďte a užite si všetko v pohodlí online.

WIKI

Všetok BE-DNA obsah prehľadne na jednom mieste. Ak vás zaujíma konkrétnu tému, ktorému sa venujeme, vo WIKI ho nájdete roztriedené podľa kategórií.

Kontaktujte nás