HRiště

Jak to funguje?

Jednoduše si vyber, co tě osloví. Čti, poslouchej, vzdělávej se a sdílej. My mezitím budeme tvořit hravý obsah v lidské řeči. O firmách, o lidech, o HR, o marketingu a ze života. Dobře se bav!

BLOG

Rády píšeme. Prostřednictvím slov chceme zprostředkovat to, co jsme se naučily, a co jsme zažily. Věříme, že sdílením zkušenosti a know-how se navzájem inspirujeme a posouváme věci dál.

PODCAST

Naše zvědavost a zájem o životní příběhy lidí nás přivedla k tomu, že se o ně dělíme v rozhovorech. Nazýváme je rozhovory bez hranic, jsou o životě, byznyse, o mužském i ženském pohledu.

HUDBA

Svůj den si nedokážeme představit bez hudby. Sestavily jsme playlisty pro různé příležitosti a rozhodly se o ně s vámi podělit. O hudbu do práce, na běhání, ale i do sprchy.

VZDĚLÁVÁNÍ

Na vzdělávacích workshopech vytváříme přátelské a bezpečné prostředí, ve kterém se všichni učí od všech. Otevíráme diskuze a spojujeme lidi napříč firmami. Školíme veřejně a tvoříme i tréninky na míru.

VIDEO

Často je lepší jednou vidět, než dvakrát slyšet. Natáčíme video rozhovory, záznamy z webinářů a vzdělávací seriály. Pohodlně se usaďte a užijte si vše v pohodlí online.

WIKI

Veškerý BE-DNA obsah přehledně na jednom místě. Pokud vás zajímá konkrétní téma, kterému se věnujeme, ve WIKI ho najdete roztříděné podle kategorií.

Blog

Minirozhovory o remote work #lifescan

Ptali jsme se Nina Stojković, Distribution Specialist/Customer Service ze společnosti  LifeScan. Jak se ti na home office pracuje? Cítíš změnu oproti kanceláři?  „Na home office

Chci číst »

Kontaktujte nás