DIVE-IN hra

Prostřednictvím DIVE-IN hry otevřete diskuzi na téma inkluze a diverzity. Poukážete na její důležitost ve společnosti a dozvíte se mnoho zajímavých faktů a návrhů, jak řešit různé modelové situace. Hru máme v offline i online podobě!

Workbook Cyklus zaměstnance

Poslouží vám jako nepostradatelný průvodce vesmírem HR Marketingu.
Můžete ji mít stále při ruce a na očích.

Firemník

6 z 10ti lidí je v práci kvůli penězům. Spolu s madebythe: jsme se rozhodli to změnit. Společně jsme vymysleli Firemník. Cvičebnici pro všechny manažery, kterým není lhostejná jejich práce ani firemní kultura.

IMG_8618

WORKBOOKY

Workbook je praktická příručka. Poslouží vám jako průvodce, při kterém strategicky zapracujete HR Marketing do cyklu zaměstnance.

HRy

Naše hry vám pomohou rozproudit diskuzi o firemní kultuře, při pohovorech, workshopech, poradách, nebo poslouží jako dobrý nástroj pro brainstorming.

KNIHY

Knihy na témy o vedení ľudí, silných stránkach, inklúzii a diverzite či kariére, všetky sme prelúskali.

PLAKÁTY

Jeden obrázek poví víc jak tisíce slov. O to víc při softových témach jakými jsou firemní kultura, hodnoty, silné stránky, tým management, inkluze a diverzita.

WORKSHOPY

Na našich workshopech vytváříme přátelské a bezpečné prostředí, ve kterém se všichni učí od všech.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Dárkové poukazy jsou k dispozici všem, kdo chtějí potěšit (nejen) H(uman)R(elationship) nadšence. Poukaz mohou obdarovaní využít na jakékoliv produkty na  eshopu.

Co nás žene vpřed
Udržitelná firemní kultura

Pomáháme firmám uchopit jejich DNA lidsky a inkluzivně. Proto nezůstáváme jen při workshopech či HR partneringu. Rozšiřujeme naši misi pomocí poskytnutí správných nástrojů. Věříme totiž, že k aplikaci do praxe je důležitá i teorie.

Glokalizujeme
(Globálně + lokálně)
Vybrané & vytvořené naší praxí

Díky 16+ let naší praxe v HR a v HR marketingu, vytváříme handbooky, školíme, tvoříme. Také přinášíme osvědčené zahraniční produkty a zkušenosti na náš trh.

#Sharingiscaring
Věříme v sílu sdílení a vzdělávání

Chceme sdílet naše zkušenosti nejen na našich workshopech, nebo přednáškách, ale přinést je k vám do firmy prostřednictvím našich produktů.

Kontaktujte nás